• |
ide | kryesore

Automjeti del nga rruga në aksin Laç-Patok, humb jetën 22-vjeçari

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar në aksin rrugor Laç-Patok. Policia bën me dije se drejtuesi i mjetit, shtetasi Redon Zefi,22 vjeç, ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.


Sakaq grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu