• |
ide | kryesore

Durrës/ Shembet pallati i dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit

-Instant, Lajme, Të fundit

Në qytetin e Durrësit vijon edhe pas afro një viti e gjysmë  shembja e pallateve të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit të vitit 2019.Ditën e sotme është rrëzuar përtokë një pallat i dëmtuar që ndodhet në lagjen nr. 5 të qytetit bregdetar pranë stadiumit “Niko Dovana”.


Tërmeti i afro dy viteve më parë ka qenë një ndër më shkatërruesit në vendin tonë duke lënë pas shumë viktima dhe shumë dëmë në të mira materiale.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu