• |
ide | kryesore

Durrës/ Theu masat antiCOVID, policia gjobit një lokal

-Instant, Lajme, Të fundit

Një lokal në Durrës është gjobitur për shkak se ka thyer masat antiCOVID ditën e djeshme. Gjatë kontrollit të policisë u konstatua një lokal në lagjen nr.3 në Durrës që ushtronte aktivitet pas orarit të lejuar. Policia gjobiti me 1.000.000 lekë pronarin e këtij lokali me iniciale Xh.T.


Drejtoria Vendore e Policisë Durrës apelon për të gjithë pronarët dhe administratorët që të respektojnë me korrektësi masat anticovid.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu