• |
ide | kryesore

I shpallur në kërkim për trafik droge dhe posedim të armëve shpërthyese, arrestohet 30-vjeçari nga Fushë-Kruja

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia e Durrësit ka arrestuar një 30-vjeçar me banim në Fushë-Krujë të shpallur në kërkim. I ndaluari është një person të theksuar kriminal pasi Gjykata e Krujës i ka dhënë caktuar masën arrest me burg.


Kështu, 30-vjeçari pritet të shlyejë për veprat penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” dhe “Mbajtja pa leje e armëve shpërthyese dhe municionit”.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu