• |
ide | kryesore

Priyanka Chopra rrëfen problemet me shëndetin mendor: Ndihesha keq për veten time

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Priyanka Chopra, ka rrëfyer së fundmi problemet me shëndetin mendor.


Gjatë një interviste, Pryanka ka treguar se humbja e babait të saj pas një beteje ne kancerin bëri që aktorja të vuante nga depresioni.“Kështu ndihesha, më dukej sikur frika kishte ngelur aty. Provova terapinë, nuk funksionoi për mua .Mendoja se ilaçet ishin një mundësi. Nuk e di si nisi, thjesht mbaj mend që ndihesha keq për veten time. Ulesha në divan, shikoja televizor dhe haja pica për orë të tëra.Ndihesha si njeri i pangopur, nuk ndihesha mirë për veten time.Por më vonë fillova të mos përsërisja rutinën. Më pas pak nga pak nisa të takoja miqtë, ju përgjigjesha njerëzve që donin të më njihnin”, ka rrëfyer Priyanka.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu