• |
ide | kryesore

Shailene Woodley fejohet me Aaron Rodgers

-Instant, Paparazzi, Slider
Aktorja Shailene Woodley ka konfirmuar së fundmi  se është  fejuar me mbrojtësin e Green Bay Packers,Aaron Rodgers .
E ftuar në emisionin ‘The Tonight Show’ Starring Jimmy Fallon, aktorja pohoi për fansat se nuk është më beqare dhe zbuloi se për shkak të pandemisë COVID-19,  ajo ende nuk ka parë Aaron në një lojë.”Unë akoma nuk kam qenë në një ndeshje futbolli sepse u takuam gjatë kësaj kohe dhe të gjitha stadiumet ishin të mbyllura ku ai po luante. Kështu që, unë ende nuk kam shkuar në një lojë futbolli,” u shpreh Shailene.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu