• |
ide | kryesore

Të shtëna me armë zjarri në Durrës, plagoset një person

Arkiva, Lajme, Të fundit

Disa të shtëna me armë zjarri janë shënuar, mbrëmjen e sotme, në lagjen nr.12, të qytetit të Durrësit. Mesohet se si pasojë e të shtënave kanë mbetur të plagosur dy persona, të cilët janë transportuar në spital, por ende nuk dihet gjendja e tyre. Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe bëhet e ditur se është arrestuar autori i plagosjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu