• |
ide | kryesore

(VIDEO) Si po ecin punimet e aeroportit ndërkombëtar të Kukësit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Edi Rama nxorri një video nga puna në kantierin e aeroportit që po ndërtohet në Kukës.


Përmes ‘Facebook’, kreu i qeverisë thekson se puna për ndërtimin e aeroportit vazhdon.“MIRËMËNGJES 😊
dhe me punën që vazhdon për përfundimin e Aeroportit të Ri Ndërkombëtar në Kukës, ju uroj një ditë të mbarë😍”, shkruan Rama, ndërsa e shoqëron videon me muzikë popullore.

8 Comments

  1. Po ashtu siç talle karet me ate te Vlorës, ashtu siç talle karet me 300 mij vëndet e punes?
    Bo propagande o bablok, mire ja ben ktij populli legen

  2. Cunat nga Anglia qe po zbresin ne 3D ku jane? Heren tjeter bejeni tamam, sa me e madhe rrena, aq me shume e besojne budallenjte…

  3. edhe ne kete aeroport makinerite paskan emrin e te pa vdekshem te families kriminale te vete kriminelit mark Frroku qe te pastroje parate me qeveritaret rilindas per tu bere eshte

  4. edhe ne kete aeroport makinerite paskan emrin e te pa vdekshem te families kriminale te vete kriminelit mark Frroku qe te pastroje parate me qeveritaret rilindas per tu bere eshte

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu