• |
ide | kryesore

Mandy Moore, nënë për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja  Mandy Moore ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë.


Lajmin e bëri të ditur vet Mandy duke zbuluar për fansat se ajo dhe burri i saj Taylor Goldsmith, tani janë prindër të një djali.Përmes rrjetit të saj social ,Instagram,aktorja postoi foto të foshnjës së bashku me mbishkrimin:”Gus është këtu,” .Në janar gjatë një interviste,Mandy foli më shumë rreth djalit.”Unë dua të rris një djalë inteligjent, feminist, të dashur, të dhembshur, i cili respekton gratë dhe i kupton kufijtë,” u shpreh ajo.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu