• |
ide | kryesore

Me maska dhe kallashnikovë, bastisje në Ministrinë e Bujqësisë së Kosovës (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Publikohen fotot e para nga aksioni që po kryhet këtë mëngjes në në Ministrinë e Bujqësisë sw Kosovws nga Departamenti i Krimeve të Rënda.


Siç shihet në foto, policët e maskuar me maska të zeza dhe kallashnikovë kanë rrethuar dikasterin dhe po kryejnë bastisje. 


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu