• |
ide | kryesore

VIDEO/ Meta paralajmëron zyrtarët në mbrëmje: Pas 25 prillit mos thoni nuk e dija

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kur kanë mbetur 2 muaj nga zgjedhjet e 25 prillit, Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka një thirrje për të gjithë zyrtarët mbrëmjen e së mërkurës. Ai ka shkëputur një pjesë të rëndësishme nga konferenca për shtyp që mbajti gjatë paradites ku u bën një paralajmërim zyrtarëve shtetërorë të kenë kujdes pas 25 prillit


“PARALAJMËROJ ÇDO ZYRTAR në Republikën e Shqipërisë: Të ketë KUJDES maksimal në respektimin e Kushtetutës dhe në respektimin e ligjit! Nesër nuk mund të thotë: “Më detyruan!” apo “Nuk e dija!”. 25 PRILLI PO AFRON!” – shkruan Meta. ©LAPSI.al


4 Comments

 1. Lulzim Basha nënshkruan koalicionin me kristiandemokratët e Mark Frrokut, i gëlltiti akuzat për inkriminim në politikë?!Ky loqja e djathe e cecenit salih po ben te fortin ky qe kur pjerdh ngre pluhur dhe nxit monen

 2. Muhammad Obaidul Karim eshte shqiptari nga Bangladeshi.

  Meta i dha 1140 ha ne Topoje te Fierit investim qe nuk e beri kurre.

  Bujar Nishani nen ndikimin e Metes dhe E.Panaritit i dha nenshtetesine shqiptare per vetem 64 oresh qendrimi ne token shqiptare,edhe pse dyshohet se ishte nje pastrues i parave edhe te organizatave terroriste islamike.

  Tani me bekimin e Bekimit nipi i Mendu Thacit ka hedhur ne gjyq shtetin shqiptar Ministrine e Bujqesise dhe i kerkon nje demshperblim prej 1 milion eurosh.

  Ku e gjene te drejten keta islamike te marrin nenshtetsi, te marrin toke dhe tani edhe demshperblim nga taksapaguesit shqiptare?

  Pyesni Meten, Panaritin dhe Nishanin”, thotë Zhuri në denoncimin e tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu