• |
ide | kryesore

Aktorët nxjerrin në shitje shtëpinë luksoze 8 milionë dollarëshe(FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorët Emily Blunt dhe John Krasinski  së fundmi kanë vendosur në shitje apartamentin e tyre në New York .


Sipas mediave të huaja çifti ka vendosur ta shesë shtëpinë me vlerë 8 milionë dollarë.Apartamenti me shtatë dhoma gjumi ndodhet pranë Parkut të famshëm Prospect në Brooklyn.Përvec dhomave të gjumit, ka edhe tre banjë të tjera, një apartament mysafirësh dhe një oborr privat .


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu