• |
ide | kryesore

Bebe Rexha këshillon fansat: Nëse doni sukses duhet të përballeni me dështimin

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja  Bebe Rexha së fundmi ka ndarë me fansat e saj detajet e reja rreth albumit të ri.Përmes rrjeti të saj social Twitter, Bebe zbuloi se albumi i saj është pothuajse gati, dhe se është lodhur së punuar për të.Ajo iu përgjigj një fansi  i cili i kërkonte që albumi të publikohej sa më shpejt.  “Vërtet  jam lodhur duke pritur dhe është albumi im ”, u përgjigj këngëtarja. Ajo gjithashtu iu drejtua ndjekësve duke i treguar se  ata që duan të kenë sukses, duhet të mësohen me dështimin.“Thjesht dua të them diçka. Nëse doni të jeni të shkëlqyeshëm, përgatituni të dështoni shumë”, shkroi Bebe .


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu