• |
ide | kryesore

Brenda rezidencës luksoze të Katy Perry-t dhe Orlando Bloom(FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Katy Perry dhe Orlando Bloom së fundmi janë vendosur  në shtëpinë e tyre të re në Montecito, California.


Sipas mediave , dyshja e bleu rezidencën , në tetor, me një vlerë prej  14.2 milion dollarëShtëpia shtrihet në një sipërfaqe7,167 metra katrorë,  ka 6 dhoma gjumi dhe  pamje të gjerë të oqeanit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu