• |
ide | kryesore

Ekzekutimi i biznesmenit në Tiranë, Berisha: U vra nga Ndragheta italo-shqiptare

Arkiva, Lajme, Të fundit

Ekzekutimin e biznesmenit Behar Sofia, ditën e sotme në kryeqytet ish-kryeministri Sali Berisha e cilëson si larje hesapesh midis Ngraghetas italo-shqiptare dhe mafies turke.


“Nje ekzekutim mafioz me domethenie te madhe nderkombetare!


Larje hesapesh ne zemer te Tiranes midis Ndragetes Italo shqiptare dhe mafies turke per te dominuar trafikun e heroines per ne Europe.

Miq, nje ekzekutim mafioz ka ndodhur sot ne zonen me te mbrojtur me te hapur, te rrethuar nga te gjitha anet nga narkopolicia. Bosi kryesor i mafies turke Behar Sofia ne Tirane u ekzekutuar me silenciator para syve te narkopolicise, e cila dukej sikur te ishte bashkpuntore ne kete vrasje.

Kjo vrasje thuhet se eshte bere nga Ndrageta Italo shqiptare, e cila e lidhur me nivelet me te larta te pushtetit ne Shqiperi, Ramen dhe Veliajn ka vendosur te spastroje Tiranen nga mafia shqiptaro turke dhe te vendosi ne kontroll te plote trafikun dhe rrugen e Tiranes te heroines per ne Europe. Sb”

10 Comments

  1. qeveria prej vitit 2008 (gjatë qeverisjes së Partisë Demokratike ) pasi nuk u është bërë indeksimi i pagesave.

    “Për grupe të caktuar të paaftësisë nuk është bërë indeksimi i pagesës që nga viti 2008, pra e thënë thjeshtë u është futur dora në xhep sepse çmimet ndërkohë janë rritur”– shprehej zyrtari i PD, Kastriot Sulka.E vrave salih sepse ishte deshmitari i fundit i ngjarjes se dajtit kur u vrane kater police dhe zv drejtori agron kulici i cili kishte rolin e tij ne ke ngjarje

  2. Duke e ditur mirë të dhënat dhe informacionin që ka ,sigurisht e di ça deklaron.Por dhe për çdo person me një nivel normal njohje e intelekti e di që është kështu.

    1. Ai ia fut pordhes se eshte ne menyre absolute i sigurt se ju i merni ere asaj. Madje ju nuk mund te jetoni pa kete medikament te doktor pordhes.

      1. O njish, “pordha” nenkupton te verteten sic dhe ti e kupton por sdo ta mresh vesh. Shumica e “pordheve” qe ka thene ky, kane dale te verteta. Mirepo, kur je i semure me Covid Rilindje dhe te iken “nuhatja” dhe “shikimi” te duket avioni i droges si karkalec.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu