• |
ide | kryesore

Mbytet në rezervuarin e digës: Alisson tronditet nga lajmi për të atin

-Instant, Sport

Periudhë e zezë për Alisson Becker, në plot kuptimin e fjalës. Sikur të mos mjaftonin ndeshjet me gabime dhe performanca nën nivelin e brazilianit, që kthyen në Anfield Road fantazmat e Karius, në mbrëmje portieri i Liverpool ka marrë lajmin për vdekjen e parakohshme të babait të tij José Agostinho Becker.


57-vjeçari, gjithashtu babai i Muriel, portierit të Fluminenses, është mbytur në një digë në fermën e tij në Rincão do Inferno, në shtetin brazilian të Rio Grande do Sul. Kërkimet filluan disa orë pas mungesës së tij dhe në mbrëmje zhytësit gjetën trupin e pajetë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu