• |
ide | kryesore

Rita Ora, pjesë e paradës së komunitetit LGBTI në Australi

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar se në 6 mars të këtij viti, do të organizohet parada e komunitetit LGBTI në Australi.


Sipas tyre , pjesë e kësaj parade do të jetë këngëtarja Rita Ora do të jetë këngëtarja e cila do të interpretojë disa këngë të saj.


Së bashku me të do të performojnë dhe këngëtarë të njohur si :Electric Fields, Montaigne and G Flip.Vitin e kaluar, ishte këngëtarja Dua Lipa, e cila këndoi në paradën e komunitetit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu