• |
ide | kryesore

Tabaku nxjerr videon e Veliajt: Vetëm gënjen

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku ka bërë akuza të forta ndaj kryetarit të bashkisë së Tiranës Erion Veliaj.


Në një video të shpërndarë në “Facebook”, Tabaku shprehet se nëse do të kishte gjoba për gënjeshtra, Veliaj sot do të ishte trokë.


Në video thuhet se Veliaj premtoi parqe dhe gjelbërim dhe se nuk do kishte beton në Tiranë, por bëri të kundërtën.

5 Comments

    1. Vini emrat e atyre qe bejne beton, shkaterrojne parqe dhe ndertojne kulla, ne qender, te liqeni, brenda unazes etj. Lerini keto teatrot se u bete bajate. Emra konkrete nxirrni te oligarkeve qe ndajne pjesen me ju dhe ata !

  1. Booooobo. M’dujet se m’u ptish telefoni – ç’pata qe e klikova!
    Ky surratbythe deperton edhe ne pajisje elektronike

    1. Aq shum çamçakiza ke per te ngren ti o zdroms saqe ke per te vesh fustan ne fund . Me duket se komandanti i legjonit te batalionit te aqif kapertonit ka per tt var personalisht me duret e veta , pastaj do vari dhe veten .

  2. Vini emrat e atyre qe bejne beton, shkaterrojne parqe dhe ndertojne kulla, ne qender, te liqeni, brenda unazes etj. Lerini keto teatrot se u bete bajate. Emra konkrete nxirrni te oligarkeve qe ndajne pjesen me ju dhe ata !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu