• |
ide | kryesore

Bebe Rexha i kundërpërgjigjet ndjekësit: Unë nuk kam kohë për tallje

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Bebe Rexha, së fundmi iu kundërpërgjigj një ndjekësi i cili u shpreh se ajo është një   artiste komerciale.


E gjitha nisi kur dikush i shkruajti Rexha-s që  ajo kishte vetëm një këngë të certifikuar me pllakatën e diamantit dhe kënga e fundit ishte një dështim.Përmes rrjetit të saj social, Twitter, Bebe iu përgjigj duke  i treguar se pavarësisht kësaj ajo është e pasur.“Unë nuk kam kohë për tallje në internet sot. Ejani për mua vetëm nëse doni që unë t’ua shkatërroj jetën tuaj. Unë ende jam e dashur dhe jam akoma e pasur”.,shkroi këngëtarja.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu