• |
ide | kryesore

Ben Affleck: Jam penduar që u divorcova nga Jennifer

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Ben Affleck  ka folur së fundmi në një intervistë  për jetën e tij personale dhe ndarjen nga Jennifer Garner.


Ben zbuloi se këto situata e ndihmuan të rritej në aspektin personal dhe atë profesional, megjithatë ai tregoi se është penduar për divorcin .
“Jam në një pikë të jetës ku kam shumë eksperiencë për ta bërë rolin tim edhe më interesant. Duke u rritur dhe duke patur eksperienca intensive personale e ka bërë aktrimin tim më të mirë.Nuk doja të divorcohesha, nuk doja të isha një person i divorcuar. Sinqerisht nuk doja të ndaja familjen time. Më mërzit kjo gjë sepse unë nuk isha siç duhej dhe kjo është e dhimbshme dhe zhgënjyese për mua.Divorci është pendimi im më i madh. Ajo çfarë ndodhi ishte se unë fillova të pija e të pija më shumë derisa martesa u shkatërrua”-rrëfeu Affleck.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu