• |
ide | kryesore

E pazakontë/ Mjegull mjaft e dendur “pushton” Lezhën, Fierin dhe Durrësin

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ashtu si e kishin parashikuar sinoptikanët, një mjegulla e dendur ka “pushtuar” Lezhën, Fierin dhe më pas Durrësin.


Mjegulla ka rënë pas orës policore, pra pas orës 20:00 të mbrëmjes.


Për fat të mirë, pas kësaj ore lëvizjet e mjeteve kanë qenë të rralla duke shmangur aksidentet.

2 Comments

  1. Policia te nderhyje, mjegullen e ka perhapur o Luli o Sala o Iliri, se ska mundesi! Shyqyr qe kemi Ramen ne krye, sa ta marri vesh dhe do dale ne Twitter dhe ta heqe mjegullen tak fap.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu