• |
ide | kryesore

Kate Winslet reagon ndaj kritikave për peshën e saj : Ishte e tmerrshme

-Instant, Paparazzi, Slider

Kate Winslet ka folur në një intervistë për ‘The Guardian’ për kritikat që  ka marrë në lidhje me peshën e saj gjatë kohës kur u publikua filmi “Titanic”.


Aktorja ka treguar se artikujt e publikuar për të kanë ndikuar në gjendjen e saj mendore.“Ishte thuajse qesharake sesa kritikë dhe të drejtpërdrejtë ishin gazetarët. E komentonin peshën time, vlerësonin sa peshoj, shkruanin për dieta të aluduara në të cilat isha. Ishte kritike dhe e tmerrshme, aq shqetësuese për t’u lexuar”, ka rrëfyer Kate .


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu