• |
ide | kryesore

Lady Gaga, 500 mijë dollarë shpërblim për qentë e saj

-Instant, Paparazzi, Slider

 Këngëtarja Lady Gaga ka ofruar së fundmi një shpërblim prej 500,000 dollarësh për kthimin e dy bulldogëve të saj francezë.


Para pak ditësh qentë e saj u vodhën nga një person i armatosur  i cili plagosi  me armë asistentin e saj në Los Angeles. Asistenti Ryan Fischer ishte  jashtë shtëpisë së tij në Sierra Bonita Avenue  ndërsa ecte me qentë e Gaga-s Koji, Miss Asia dhe Gustav.Policia mbërriti në vendngjarje për të gjetur Fischer të lënduar rëndë.Ryan u dërgua në një spital aty pranë dhe tani thuhet se po shërohet.


 

 

 

 

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu