• |
ide | kryesore

Tragjike/ Dy vëllezër ndërrojnë jetë brenda 24 orësh nga Covid

-Instant, Arkiva, Lajme

Dy vëllezër nga Mati kanë ndërruar jetë brenda 24 orëve. Fatmir dhe Luan Domi, përkatësisht 60 dhe 55 vjeç, ndërruan jetë si pasojë e koronavirusit.


Lajmi bëhet i ditur nga djali i njërit prej viktimave, i cili pasi lajmëroi fillimisht vdekjen e xhaxhai një ditë më parë, sot lajmëroi edhe vdekjen e babait.


Këtë të premte ministria e Shëndetësisë njoftoi për 20 viktima në të gjithë vendin. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu