• |
ide | kryesore

Basha nxjerr videon: Nuk jeni të kënaqur me drejtuesit? Zëvendësojini!

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Përmes një videoje të postuar në Facebook, kryedemokrati këshillon shqiptarët e pakënaqur me drejtuesit e tyre. Si në rastin e një restoranti ku ushqimi që nuk të pëlqen kthehet, apo ndërrohet një produkt i blerë, Basha shprehet se kështu duhet të ndodhë edhe me drejtuesit e vendit, të zëvendësohen kur nuk i pëlqejnë më qytetarëve.


Mesazhi i Bashes.


Zëvendësojini! Kurrë mos e humbni shpresën për Shqipërinë! Nuk jeni të kënaqur me drejtuesit? Zëvendësojini!

11 Comments

 1. Po pra sikur po shko robi ne restorant.

  Klienti. O kamarier ky peshku nuk eshte i fresket.
  Kamarieri. Ke te drejte eshte i peshk e djeshem. Deshironi nje peshk te para nje jave?

 2. SA KEQ QE JU VJEN KURVAVE MAVI . NUK LANE INJORANT , IDIOT PARTIE , SERVIL E LANGARAQ QE PER NJE SUFLLAQE JEP EDHE BYTHEN , PA FUT NE PUNE .

 3. Çfarë do të ndodhë kur organet e reja të Drejtësisë do të trokasin në portën e presidentit të Republikës (që është thuajse lider edhe për opozitën)? Si do të reagojë ‘shumësia’? A do të preket stabiliteti i vendit për shkak të humbjes në zgjedhje dhe për shkak të arrestimeve të SPAK?

  Shumësia ‘guacë’ e partive në opozitë ka misionin e një çasti: manifestimin përballë Drejtësisë së Re. Nëse përballë Drejtësisë ndodhen 13 parti politike, atëherë kush mund të besojë se ‘shqiptarët e duan Drejtësinë’?.

  Liderët kryesorë të Opozitës, zoti Meta e Berisha, në çdo kthesë rruge kanë lëshuar sinjalin kundër Reformës. Partitë ‘guaska’ sa më shumë të jenë, aq më tepër bëjnë siç bën partia e madhe.

  A do të ketë trazira ditën që do të ndodhë?…

  Kjo është çështja që ecën paralel edhe me prezencën e ushtrisë amerikane në stërviten që nis në orët e para pas mbylljes së kutive të zgjedhjeve. Tani të gjitha palët dinë ta lexojnë këtë libër.Nje piar nga elona meco dhe erioni kunati i lulzimes,shpellkare nderrojeni kete qe keni merni prap salihun

 4. Me lot..
  Po me shume bie ne sy, qe e gjith reklama xhirohet ne ambjente luksi. Me demek jetokemi mire. A mor LYL. Cjan keto reklama sikur te jemi ne holland. Je komplet jasht realitetit.

 5. Pidh te semes cfare llogjike!!!!!???
  Mund te nderrosh cdo gje nese nuk te pelqen ilustruar me disa vidjo sa naive aqe edhe idiote qe ndersen disa zagare fshati.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu