• |
ide | kryesore

I parkuar para një biznesi, shkumbohet nga flakët “Benz-i” në Sarandë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një makinë tip “Benz” është djegur pothuajse plotësisht, gjatë natës së kaluar, në Sarandë. Bëhet me dije se mjeti me targë SR 6605 B, ndodhej i parkuar përpara një biznesi, në fshatin Gjashtë të Sarandës, teksa kur ka shpërthyer në flakë.


Ende nuk dihen shkaqet e djegies së automjetit dhe s’ka një njoftim zyrtar, por policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për të zbardhur shkaqet.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu