• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit, si do të ndryshojnë temperaturat gjatë ditës

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme dominojnë motin në territorin shqiptar gjatë paradites. Por orët vijuese sjellin largim të vranësirave dhe mbizotërim të kthjellimeve. Edhe nata parashikohet të mbetet në të njëjtat kushte atmosferike.


Temperaturat e ajrit janë rritur në mëngjes por mbeten konstante në mesditë duke bërë që vlerat ditore të luhaten nga 2°C deri në 21°C.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu