• |
ide | kryesore

Terapitë po funksionojnë: Tiger Woods po e merr veten pas aksidentit të frikshëm

-Instant, Sport

Trajtimet të cilat iu nënshtrua Tiger Woods për dëmtime të rënda në këmbë, të pësuara në aksidentin automobilistik “ishin të suksesshme dhe ai po shërohet”, ka njoftuar përmes Twitter stafi i yllit të golfit. Kampioni ishte transferuar në Qendrën prestigjioze mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles, ku në mëngjes i është nënshtruar “procedurave të reja të kontrollit për plagët e tij”, thuhet në njoftim, i cili nuk specifikon më tej natyrën e trajtimeve.


“Procedurat kanë qenë të suksesshme dhe tani ai po shërohet: ai është në një gjendje të mirë shpirtërore” lexohet në tekstin e shkurtër të botuar në emër të ‘Tiger dhe familjes së tij’.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu