• |
ide | kryesore

Valentina Leskaj humbet bashkëshortin nga Covid

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ish-ministrja, Valentina Leskaj ka ndarë në rrjetet sociale lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të bashkëshortit të saj.


Mes dhimbjes, Leskaj thotë se bashkëshorti i saj nuk mundi t’i bënte dot ballë koronavirusit. Ajo njofton ceremonia mortore do të jetë private për shkak të situatës.


“Të dashur miq sot është një ditë shumë e vështirë për mua, dy djemtë e mi Arianin, Besnikun dhe familjet e tyre. Humbëm njeriun tonë të dashur, bashkëshortin e babain model, gjyshin e dashur që nuk ja doli dot me sëmundjen e Covidit. Për shkak të situatës ceremonia do jetë private. Ju falenderojmë për mirëkuptimin”, shkruan Leskaj, në facebook.

4 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu