• |
ide | kryesore

Video/ Shikoni pritjen që i bëjnë tifozët Crvenza Zvezdas: flamuj e tymuese në stërvitjen e serbëve

-Instant, Sport, Video

Eleminimi nga Milani erdhi vetëm pas dy barazimeve dhe pasi i kishte mbyllur të dy ndeshjet në inferioritet numerik. Crvenza Zvezda i ka thënë lamtumirë Europa League, por paraqitjet e ekipit të Dejan Stankoviç kanë fituar zemrën e tifozëve të Beogradit, të cilët u mblodhën në vendin e stërvitjes për të mirëpritur ekipin e kthyer nga Milano dhe për t’i falënderuar ata për zemrën e treguar në fushë kundër kuqezinjve.Qindra tifozë me flamuj, kore dhe tymuese janë grumbulluar në stadium, për ti treguar mbështetjen e tyre lojtarëve të Crvena Zvezdas.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu