• |
ide | kryesore

Aksidenti në autostradën Fier-Vlorë/ 4 të rinj në gjendje të rëndë, humbet jetën një 18-vjeçar

-Instant, Lajme, Të fundit

Një është regjistruar mesditën e sotme në autostradën Fier-Vlorë, ku kanë mbetur të plagosur 4 persona dhe ka ndërruar jetë një 18-vjeçar.


Të plagosurit janë të moshave nga 18 deri në 25 vjeç dhe pas transportit në spitalin e Vlorës, të katërt i janë nështruar ndërhyrjeve kirugjikale dhe ndodhen në gjendje të rëndë.


Aksidenti ndodhi në autostradën Vlorë-Fier, në afërsi të mbikalimit në fshatin Bishan ku u përplasën dy mjete. Dyshohet se shpejtësia e madhe është bërë shkak për aksidentin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu