• |
ide | kryesore

Billie Eilish zbulon ish të dashurin : Ende e dua atë

-Instant, Paparazzi, Slider

Billie Eilish ka zbuluar së fundmi  se ka qenë në një lidhje dashurie me reperin, 7:AMP.


Në dokumentarin e ri“The World’s A Little Blurry”,këngëtarja ka rrëfyer se marrëdhënia e tyre ka përfunduar          pasi ato nuk donin të njëjtën gjë. “Dua të jem e lumtur dhe nuk doja të njëjtat gjëra si ai dhe mendoj se kjo nuk është e drejtë për të.”Nuk mendoj se duhet të jesh në lidhje ku partnerinuk është shumë i dhënë”,u shpreh Billie. Gjithashtu ajo pohoi se ende ka ndjenja për të dhe po mundohet ta ndihmojë   reperin .


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu