• |
ide | kryesore

Donald Trump, tashmë me një statujë

-Instant, Paparazzi, Slider

Ish-presidenti amerikan Donald Trump do të mbajë  fjalimin e tij të parë pas lënies së detyrës, në Konferencën e Aksionit Politik Konservator .


Organizatorët kanë vendosur në hyrje të sallës ku Trump do të mbajë fjalimin një statujë të ish-presidentit, veshur me pantallona të shkurtra dhe shapka me gisht. Statuja është realizuar nga Tommy Zegan, një artist nga Kalifornia, i cili tregoi se me këtë vepër donte t’u kthente përgjigje të gjithë atyre që talleshin me Trump përmes artit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu