• |
ide | kryesore

(FOTO) Basha del xhiro me makinë, por shkel kodin rrugor

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në vijim të postimeve në rrjete sociale të Lulzim Bashës si njeri normal, herë si prind e herë si kuzhinier, kryedemokrati shfaqet sot duke drejtuar makinën.


Por, Basha ka harruar të vërë rripin e sigurimit.


Lexo më tej: Basha në instagram duke gatuar/ Kujt i duhet imazhi i burrit të mirë? 

Është bashkëshortja e Bashës, Aurela që ka publikuar një foto, ku çifti shfaqet në makinë duke udhëtuar.

“Një pasdite të këndshme të gjithëve☀️☀️”, shkruan Aurela Basha. ©LAPSI.AL 

27 Comments

 1. Eh hhhhhh po edhe kete e bekerka Ky…
  Kot nuk i thone…..
  Gjeniu i Vogel…..
  PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
  Ia ka lan timonin Ai tjetri… dhe, tepsine…. asaj…..
  Turpi …..
  💇🏻‍♂️

  1. Ka 8 vite qe njerezit jane ne dyshim! Mesa duket kane vendosur qe ndermjet te dyve eshte me mire Basha se nje Psikopat, Arrogant, I Lig, e i Paafte si Rama qe kishte ne dore te rrinte 20 vite te tjera ne pushtet por i beri njerezit te marrin arratine e ti luten prape PD…

 2. Prap ‘pa mendje’
  Komplet fallco dhe i peshtire
  Me mire votoj kujtim gjuzin se kte pallosh qe qesh ne timon medemek cun seksi

 3. Qenka sulur ushtria e bythlepirespeve rilindas ketu !Vu…..,doli armiku i kllases bjerini !?
  A keni familje o mjerane te ndyre,keni gra,motra,vajza a çfare lloj qenijesh te peshtira jeni ?Sillini ketu,se do u bej pune!
  Ju ate cope buke qe hani me mut e beni besoj apo jo? PO!Duket qarte
  Nuk ka shkelje te kodit rrugor sepse gjatesia e tij eshte e madhe !
  Tjetri ne ikje sulltan,haremi i surrelit vetem gamarin ne surrel nget dhe keni inat ?
  Hani jashtqitjen e Bashes nashi,ai do te jete kryeminister me 26 prill 2021 !
  Pyete edvinin se e di mire,te henen do i kerkohet rotacioni paqesor i pushtetit ne Bruksel !Perndryshe Ndreghata dokete pasoja….!

 4. Bravo bre Lul sa mire po vozit. Kaishin pse nuk e nu bre shqipe ?
  Qe durt ora 10 e 10 o njeri ..
  Kalle Lul kalle si Albin me Vjosen a Azemi me Shoten …po mpshtjellet pak…

 5. “Vendos rripin ooooo rryp! Nuk je ndryshe nga mileti ti edhe pse zgjohesh ne dreke. Ligji nuk ndroshon se je ti”Shpellkaret e byrektores se pd nuk dalin ta mbrojne si bejne here të tjera

 6. Sa mire qe ka dale nga monotonia.
  Reagimi i uritheve te rilindjes qenka diare. Bravo Lul
  Shqiptaret jane me ty.. Vetem ruaj votat se hijenat po sillen naten..

 7. Kane fillu dhe Konet e llojit zv/km me leh,po rrypi eshte per ata qe jane 1,49 e lart o ronke o kone divjake ,gjatesia jote se kalon gjatesin e preshit te divjakes( te bofte mire) prandaj dhe ti mos e vendos rripin o rryp karavastaje.

 8. Ka ngel qe Basha te hypi mbi gomar bashke me gruan.
  Basha ne plazh,Basha ne manaferra,Basha ne nevojtore,Basha ne kuzhine,Basha me mire te rrije ne shtepi.
  Komplet rrote Ka..i

 9. Sa natyre e qete eshte ky njeri . Do jete njeriu qe do ta nxjerre vendin nga llumi . pajtues i madh kombetar ..Nje Anton Çete i kombit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu