• |
ide | kryesore

George Clooney dhe Julia Roberts, sërish së bashku

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se aktorët George Clooney dhe Julia Roberts do të luajnë sërish së bashku.


Sipas tyre, dyshja do të marrë pjesë në filmin   “Ticket To Paradisë”, që do të jetë i zhanrit romantik-komedi.Në film,  George dhe Julia do të fluturojnë në Bali.Clooney do të punojë edhe në produksion, ndërsa për regji do të kujdeset Ol Parker.Aktorët krijuan miqësi në vitin 2001 pas xhirimit të filmit ‘Ocean’s Eleve’.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu