• |
ide | kryesore

Hailey Bieber zbulon ndryshimin e bërë në pamjen e saj: Ndihesha qesharake

-Instant, Paparazzi, Slider

Modelja Hailey Bieber ka folur së fundmi për paraqitjen e saj.


Ajo ka zbuluar se në fillimet e modelingut ndihej jo aq e bukur sa vajzat e tjera modele dhe ka fituar vetëbesimin ndërmjet ndërhyrjeve të vogla estetike.Përmes rrjetit të saj social,Instagram,Hailey ka publikuar një foto ku ka treguar se një ndër ndryshimet e pamjes së saj janë dhëmbët. Hailey dikur ka vendosur tela për të drejtuar dhëmbët e saJ.“Unë para telave jam shumë qesharake”,ka shkruar Bieber.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu