• |
ide | kryesore

Jessy Nelson nis karrierën solo pas largimit nga grupi ‘Little Mix’

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja  Jessy Nelson para pak kohësh vendosi të largohej nga grupi ‘Little Mix’.


Jessy tregoi se arsyeja e largimit ishte shëndeti i saj mendor dhe u shpreh se ka vendosur të trajtohet. Por, së fundmi, ajo është fotografuar nga paparacët pranë një studio muzikore duke shtuar aludimet se do t’i rikthehet muzikës vetëm.Gjithashtu , në rrjete sociale ajo ka postuar foto dhe ka etiketuar producentin me të cilin po punon, Patrick Patrikios.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu