• |
ide | kryesore

Kreu i KQZ-së thirrje partive: Dorëzoni listat e kandidatëve për deputet brenda 8 marsit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kreu i KQZ-së, Ilirjan Celibashi, u ka bërë thirrje partive politike që të dorëzojnë listat e kandidatëve për deputet në çdo qark brenda 8 marsit.


Ai u ka bërë thirrje partive që të fusin në lista persona me integritet e që plotësojnë kriteret ligjore.


“Lista të personave me integritet dhe që plotësojnë kriteret e plota ligjore. Mbeten dhe pak ditë nga data 8 Mars, që është edhe afati i fundit për dorëzimin e listave të kandidatëve për deputet për çdo qark.

Inkurajoj partitë politike të zgjedhin kandidatura me integritet dhe që plotësojnë kriteret ligjore për të qenë përfaqësues të shqiptarëve” – shkruan Celibashi.

1 Comment

  1. SI SHPIEGOHET QE GJITHÇKA LIHET PER NE MINUTE TE FUNDIT?
    NEJSE ,ME NE FUND TE SHOHIM LISTEN E SAHANLEPIRSAVE DHE SHUSHUNJAVE TE PARTISE .
    MOS HARRONI 25 PRILLIN O DORDOLECA MISRI . ATE DITE MOS VISHNI BREKE , SE PARTIA JU DO TE PASTER DHE GATI .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu