• |
ide | kryesore

Letrat e divorcit zbulojnë arsyen e vërtetë të ndarjes së Kim nga Kanye West

-Instant, Paparazzi, Slider

Kim Kardashian është përfolur ditët e fundit në media për ndarjen e saj nga reperi Kanye West.

Të shumta kanë qenë aludimet duke raportuar se Kanye e ka tradhëtuar Kim. Megjithatë së fundmi janë bërë publike letrat e divorcit të cilat kanë zbuluar të vërtetën. Kim  ka cituar në kerkesën e saj për divorc se arsyeja e ndarjes  janë “diferencat e papajtueshme”. Në letrat e divorcit   konfirmohet se ajo po kërkon kujdestarinë për 4 fëmijët e saj, North, Saint,Chicago dhe Psalm.Gjithashu Kim ka kërkuar që mbështetja bashkëshortore qoftë nga ajo ose nga Kanye, të përcaktohet pas finalizimit të divorcit.


The court documents cited irreconcilable differences

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.