• |
ide | kryesore

Paris Hilton: Nuk jam një ‘bionde budallaqe’

-Instant, Paparazzi, Slider

Paris Hilton ka realizuar së fundmi së bashku me motrën e saj Nicky Hilton disa foto për L’Officiel.


Përpos fotove , Paris ka folur për disa plane që ka në bashkëpunim me Netflix, por është ndalur dhe tek spekulimet që bëhen për të duke e quajtuar një bionde budallaqe.“Nuk jam bionde budallaqe, jam shumë e mirë të bëhem si e tillë. Të jesh nga një familje me mbiemër timin, shumë persona mendojnë që jam e llastuar dhe nuk kam punuar kurrë në jetën time.Ky mendim është larg realitetit. Kam punuar shumë, duke menduar se jam ndryshe nga të tjerët” , u shpreh Paris.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu