• |
ide | kryesore

PO NDODH TANI/ Radhë kilometrike në doganën e Morinës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Radhë kilometrike në pikën e kalimit kufitar të Morinës drejt Kosovës.


Abc News raporton për një kolonë të gjatë automjetesh me qytetarë nga Kosova që po kthehen në shtëpitë e tyre, pasi kanë vizituar Shqipërinë.


Me mijëra qytetarë të Kosovës kanë zgjedhur ta kalojnë fundjavën në Shqipëri, kryesisht pranë bregdetit, duke u favorizuar kështu nga moti me diell dhe temperatura të larta.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.