• |
ide | kryesore

Video/ Gola të anulluar e traversë, për fatin e Milan ka penallti: Kessie ndëshkon Romën

-Instant, Sport, Video

Një ndeshje shumë e rëndësishme për Milan ajo në Olimpico dhe kuqezinjtë nuk kanë ndërmend ta humbasin. Një pjesë e parë në ndekje të fitores, për të mos lejuar Inter të arratiset e pas golave të anulluar ndaj Tomori e Ibrahimovic e një traverse të Kjaer, zgjidhja për Piolin vjen nga pika e bardhë e penalltisë. Kessie nuk gabon në minutën e 43 duke kaluar kuqezinjtë në avantazh.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu