• |
ide | kryesore

Video/ Pesë minuta pas pushimit mjaftojnë: Roma barazon kundër Milan

-Instant, Sport, Video

E kthyer në fushë pas pushimit në disavantazh të një goli, Roma u fut në lojë me tjetër sjellje dhe efektet e taktikave të Fonsecas vonuan vetëm 5 minuta për të dhënë frytet. Pikërisht në minutën e 50 të takimit Veretout barazoi rezultatin pas një asist të Spinazzolas, duke mposhtur portierin Donnarumma.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu