• |
ide | kryesore

Aksident në aksin rrugor Fier-Kraps, plagoset një person

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë është shënuar këtë të hënë në aksin Fier-Kraps. Rreth orës 11:00, mjeti tip “Ford” me drejtues shtetasin A. K., 27 vjeç është përplasur me mjetin tip “Toyota” me drejtues shtetasin P. B.


Si pasojë e përplasjes është plagosur drejtuesi i mjetit “Toyota”, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve të Fierit. Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton mbi rrethanat e aksidentit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu