• |
ide | kryesore

(FOTOLAJM) Rama ulur në trotuaret e Brukselit me telefon në vesh

-Instant, Arkiva, Lajme, Syri i Lapsit

Edi Rama i ulur në një bordurë dyqani duke folur në telefon. Kjo është fotoja që kryeministri postoi vetë në Instagram, të cilën e shoqëroi me dixhiturën: “Alo! Ca ka nai gjo anej? Bruksel”. 


Lexo më tej: Rama i zgjat dorën, shihni veprimin e përfaqësuesit të lartë të BE-së për Politikën e Jashtme (VIDEO) 


Rama ndodhet këtë të hënë në Bruksel, ku po zhvillon takime me zyrtarë të lartë të BE për integrimin e Shqipërisë dhe krizën e pandemisë së koronavirusit. Fotoja vjen Menjëherë pas konferencës për media me dy zyrtarët e lartë të BE, Josep Borrell dhe Oliver Varhelyi. ©LAPSI.AL 

16 Comments

 1. PD beri marreveshje me LSI, nuk kam pare kurre nje formacion politik kaq te madh kunder teje, je vetem plaku Mere, ike 😂

 2. Me pare hiqeshe trim me ”flete”
  ku je kantandisur o i shkrete
  si gomari kur ha bar
  je ulur ne trotuar

  kaq e pate o i mallkuar
  bashke me -kryeministrellekun -tend
  pas njezet e pese prillit
  lirshem do marre fryme ky -vend-

  gjithe populli do shpetoje
  nga nje arrogant drogaxhi
  nga nje njeriu me kartele
  nga njeriu -shpirt zi-

 3. Keyeminister garrip, nuk e can koken. Mendoni sikur kalimtaret ta mesojne se ky eshte kryeminister? Gjeja e pare qe do te thone: ahaaa, eshte ai i kanabisit ….

 4. Gomari me ne fund e gjeti vendin ku dikur qihej ne bythe, ik ore gamor i Surrelit se s te pjerdh asnje njeri ne Shqiperi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu