• |
ide | kryesore

Hilaria dhe Alec Baldwin mirëpresin së bashku fëmijën e gjashtë

-Instant, Paparazzi, Slider

Hilaria Baldwin mirëpriti fëmijën e saj të gjashtë me Alec Baldwin vetëm pak muaj pasi solli në jetë fëmijën e tyre të pestë.


Autorja amerikane ka ndarë një fotografi në Instagram ku thotë se është realizuar nga aktori i “30 Rock” duke treguar atë të shtrirë në shtrat me gjashtë fëmijë, përfshirë një të porsalindur emrin e të cilit ende nuk e ka zbuluar.


Ylli shtoi numrin ‘7’ me një ‘emoji’ të zemrës së kuqe përkrah fëmijëve: Edu, Romeo Alejandro David, dy vjeçë, Leonardo Angel Charles, katër, Rafael Thomas, pesë dhe vajzën Carmen Gabriela, shtatë vjeçe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu