• |
ide | kryesore

Kosovë, polici gjendet pa shenja jete

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një polic është gjetur pa ndjenja ditën e sotme në Kosovë. Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësi i policisë në rajonin e Pejës, ku dhe polici u gjet, Driton Rugova. Ai ka thënë se po kryhet hetimet e nevojshme dhe se më tej do të ketë më shumë të dhëna për rastin e ndodhur.


“Sot me datë 01/03/2021 në ora 16:20 Policia në Pejë ka pranuar informatën se një zyrtar policorë është gjetur pa shenja jete. Menjëherë njësiti policor ka shkuar në lokacion si dhe janë informuar edhe njësitet tjera relevante për të kryer procedurat tjera të nevojshme”, tha ai.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu