• |
ide | kryesore

Kryemadhi: Brenda 2 ditësh do nxjerrim një dosje të fortë për manipulimet e Ramës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka paralajmëruar se do të publikojë një aferë të fortë të kryeministrit Edi Rama. Në një intervistë në emisionin “Opinion”, Kryemadhi tha se ajo do të jetë më e fortë se dosjet 184 dhe 339.


“Shumë shpejt, brenda 2 ditësh do të keni një denoncim të fortë nga Monika Kryemadhi se si Edi Rama e manipuloi skemën “kingmaker” dhe ndërhyri. Këto 184 dhe 339 nuk janë asgjë. Nuk mund të nxjerr detaje që sot sepse sot duhet të flasim për marrëveshjen me PD. Atëherë do ta marrin vesh se kush janë fytyrat engjëllore” – tha Kryemadhi pa dhënë më shumë detaje. ©LAPSI.al


7 Comments

  1. Po mire sote dakort se do reklamonit bashkimin. Po neser pse mos ta nxirnit.
    Se ti e di moj buce se deri neser eshte harruar ajo ca ke then sot. Hidhni shashka per te kthyer kokat e militanteve.
    Ja erdhi e merkura do shohim se ca do na nxieresh.

  2. Ku pysim na çfar publikoni ju opozita e kazani mediatik
    Komandanti ecn perpara nga krat e mbulon me zjarr ne te djatht ruqi e ne te majt tato palla

  3. Kur regjimi vret protestuesit paqësorë dhe pastaj ia del t’ua faturojë vrasjet vetë protestuesve, të fshijë regjistrimet filmike të ngjarjes nga kamerat e qeverisë, të pengojë arrestimin e ekzekutorëve të protestuesve dhe, më në fund, të mos dënojë askënd për vrasjet, përkundrazi t’iu thotë opozitarëve se “herën tjetër do ju ekzekutoj si banditë po iu afruat zyrave apo edhe një poste policie”, këtu s’kemi të bëjmë me diktaturë. Kjo është demokraci e shkallës më të lartë, e ideuar nga babai i demokracisë shqiptare, z. S. Berisha dhe e vënë në jetë nga biri i tij shpirtëror e moral, z. Basha

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu