• |
ide | kryesore

PD-LSI firmosin sot marrëveshjen e koalicionit për zgjedhjet

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Partia Demokratike dhe Lëvizja Sociaiste për Integrim do të firmosin paraditen e sotme marrëveshjen e koalicionit për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit.


Marrëveshja e tyre do të firmoset nën sloganin “Shqipëria, shtëpia që fiton”.


Sjellim në kujtesë se PD dhe LSI vendosën të dalin me dy lista në zgjedhje.

11 Comments

 1. Tani ky koalicion si quhet “Funderinat e re gjitha llojeve bashkohuni 2”. Ate 24% e palekundur e humbi perfundimisht PD. Do ta bojkotojne procesin se jane 24% e pupullit te shkolluar dhe te ndershem qe nuk pranon te jete funderrine!

 2. Te jesh kunder LSI ka arsye shume te forta qe lidhen me buken e kalamajve qe jua hoqen nga goja qe mee 2013. Provoje te te lere pa buke LSI dhe sa shume.do ta duash edhe sikur yt ate ta beje partner koalicioni.

 3. Po cerrat e freshit ktu qenkan rjeshtuar me komente pa ngren byrekun akoma.
  keshill: hani byrekun njeher pastaj komentoni se kam merak mos ju genjen

 4. Fitore madheshtore e 25 prillit per opoziten e bashkuar garanton fundit e tranzicionit ne Shqiperi, largimin e qeverise shkaterrimtare ne cdo aspekt te qeverisjes dhe garancia per anetaresimin ne BE.
  Hapi i pare eshte largimi i pengmarresve te vendit e bashke me to i shume organizatave kriminale. Pastrim i domosdoshem i cdo lloj llumi nga pushteti .
  Fitorja eshte e sigurt
  Shqiperia po krijon antitrupat e saj kunder te keqe.
  Fitore PD-AN

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu