• |
ide | kryesore

Gjykata e Posaçme liron mjekun Edvin Priti

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Gjykata e Posaçme liroi kardiokirurgun Edvin Prifti.


Në fuqi ka mbetur masa e pezullimit nga ushtrimi i detyrës.


Mjeku u arrestua pasi iu sekuestruan 250 mijë euro dhe 160 milionë lekë, gjatë kontrollit në banesë dhe në zyrë.

VIJON… 

12 Comments

 1. Do ti bonte mire ca dite me shume ne hotel kashta.
  Do i forcohej karakteri dhe mund te bohej komunist.
  Do bohej me bir kurve.
  Tani qe doli nga kashta (me vjen keq) por do ta kete me te veshtire sepse:
  -asnje nga shoket dhe te semuret nuk kane me respekt .
  Tani ky hajdut do te nderroje formen nga CASH ne flori ose diamante .
  Hej Prift edhe te nderrosh 7 lekure/ti tani sheh-lere nuk behesh kurre.
  Do te bente mire nja 6 muaj ne banakun e kampit.

 2. Mjek hajdut???

  O komuniste kurva qe komentoni me lart, po mjeku eshte NORMALISHT I PASUR KUDO NE BOTE!
  Paska nja 300 mije euro mjeku i karrieres kardiokirurg dhe qenka per t’u vene duart ne koke?

  Po ju komunistet mjekun e doni “Brataj”, tip servili qe punon me propaganden!

  1. Ishalla e provon ti dorën e këtij mjekut që.ta rrjep lëkurën deri në brezin e shtatë dhe stë shëron e pastaj hajde e bëj politikë këtu! O kokëbole militanti ska tifozllëk partiak tek shëndeti.

  2. Dalengadale…Behu i pasur, paguaj taksat dhe faturo sipas kontrates. Ne shtet punon me rroge..Po ngaterron kekun me byrekun

 3. Jam i bindur se kete Prift e kane futur ne burg kot fare sepse ato pak qindra mijra euro ja ka fut Rama ne shtepi dhe ne zyre sepse eshte me PD.
  Nje burg do ta forconte me shume kete doktor te PD dhe do te luftonte PS duke vjedhur me shume.
  Shume mire ka bere gjykata qe e ka leshuar nje hajdut doktor.

  1. Ndaji gjerat o njeri i mire, e kane fut ne burg kot apo e kane fut se ishte me PD?? Se jane dy gjera te ndryshme. Pse me te tilla plehra si puna e ketij palo mjeku qe rripte pacientet, pretendon PD qe te vij ne pushtet??
   Gati te gjithe mjeket marin leke, por ky ka qene monster fare, te lete me vdek po si dhe €.
   Gjykata nuk ka faj qe e ka leshuar fajin e ka prokuroria qe nuk ka mbledhur prova per korrupsionin e tij.

 4. Keta te ” indinjuarit e medhenj ” etalon kan piperon dhe manastileshen pa harruarr rrakacollen. O kacolle ku na mblodhe.

 5. Kot su bo hoxhe ky prifti,por hajdut ngelet hajdut.
  Ska parfum qe e heq eren e hajdutit,po ne shqiperi qe jane te gjithe hajdut sic duket hajduti vjen ere te mire.
  Shume mire ka bere gjykata qe e ka lene te lire kete hajdut Doktor.

 6. 500 mije $ ne shtepi njelloj si 800mije $ e Sajmir Tahirit !!!!! bankat te kerkojne llogari per 10000 $ po i hodhe ne nje dite Njeres te korruptuar, qeveri super e korruptuar dhe drejtesi e pjerdhur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu